Series
Ratings
57
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0