Titles you rated
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0