Titles you rated
BeckhamRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5