Titles you rated
TrespassersRated ★ 4.0
And, LiveRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
ErasedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The Bletchley CircleRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0
Feel Good To DieRated ★ 4.0- Push and Out of PrisonRated ★ 4.5
- All About My Rival in LoveRated ★ 2.5
Testimony of NRated ★ 5.0
RebelliousRated ★ 2.5
Lovely HorriblyRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.5
Assistant Manager B and Love LetterRated ★ 2.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0