Movies
Ratings
923
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.0