Series
Ratings
190
The SimpsonsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 0.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.5
Air CityRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 2.0- BodyguardRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- BossRated ★ 4.0