Movies
Ratings
41
StardustRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0