Movies
Ratings
190
BraindeadRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
SphereRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 3.0