Series
Ratings
76
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5