Movies
Ratings
324
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Oh BrothersRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Greatest ExpectationsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
The ESP CoupleRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0