Movies
Ratings
76
Iron ManRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0