Titles you rated
SkylineRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0