Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
GoldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
And While We Were HereRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
RealRated ★ 0.5
Before MidnightRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 5.0
One WeekRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Salyut 7Rated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0
Poseidon RexRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5