Titles you rated
Marriage StoryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5