Movies
Ratings
127
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0