Movies
Ratings
2551
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- This is the presidentRated ★ 4.5
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
T2 TrainspottingRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Natsume's Book of Friends The Movie: Tied to the Temporal WorldRated ★ 3.5
Hellsing Ultimate IRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
NostalgiaRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.0