Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
PearlRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5