Movies
Ratings
140
MidsommarRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5