Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
A ManRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5