Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 5.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Hotel KingRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 1.5
Hello My TeacherRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0