Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Seventeen Project : Debut Big PlanRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 2.5- 어린이 경찰Rated ★ 3.0
Galileo ZeroRated ★ 3.0
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 4.5
HERORated ★ 4.5
GalileoRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0