Movies
Ratings
536
DivergentRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
Star Trek: First ContactRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0