Movies
Ratings
359
Princess MononokeRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 1.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Apocalypse vs. LoveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5