Titles you rated
Suspect XRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0