Movies
Ratings
13
Independence Day: ResurgenceRated ★ 0.5
The GentlemenRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0