Movies
Ratings
506
ShopliftersRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0