Movies
Ratings
48
La La LandRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0