Titles you rated
SilmidoRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0