Movies
Ratings
361
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Drug WarRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
MapadoRated ★ 4.0