Movies
Ratings
199
The ThievesRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5