Titles you rated
American SniperRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Movie 43Rated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5