Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 1.0
Movie RoomRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5