Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Revenge of the Green DragonsRated ★ 0.5
Frozen FeverRated ★ 1.0- WishRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 2.5