Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FridaRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0