Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
The ProtectorRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0