Series
Ratings
175
You and Everything ElseRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Summer StrikeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0