Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
Battleship PotemkinRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Please Stand ByRated ★ 4.0