Series
Ratings
166
StrangerRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5