Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 1.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 1.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
PocahontasRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0