Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5