Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Hidden Singer Season 3Rated ★ 1.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Hidden SingerRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.0