Movies
Ratings
390
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0