Titles you rated
Moving OnRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Ladies of the ForestRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5