Series
Ratings
25
I Live AloneRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5