Movies
Ratings
2014- NoiseRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5- Blossom GraduationRated ★ 3.0
- A Dance That SpeaksRated ★ 4.0
- Capital LoveRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
GirlRated ★ 3.5
EnzoRated ★ 2.5