Movies
Ratings
163
EvolutionRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Safe HouseRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
The Wedding SingerRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The DescendantsRated ★ 5.0
VolverRated ★ 5.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Like You Know It AllRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0