Movies
Ratings
242
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.5
Moby DickRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0