Movies
Ratings
320
HerRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0