Series
Ratings
35
White CollarRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0