Titles you rated
ShopliftersRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5